MANAGER VANZARI PRODUSE DE LUX

CreditAmanet

Job expirat

RESPONSABILITATI

CreditAmanet cauta un nou coleg pentru ocuparea postului de Manager Vanzari - Produse de lux!
Daca iti doresti sa lucrezi intr-o companie moderna, dinamica si in plina dezvoltare, alaturi de colegi tineri si bine pregatiti, te asteptam in echipa noastra!

Descrierea jobului
- Intelegerea documentelor si instructiunilor tehnice
- Verificarea, testarea si operatiuni de pregatire a bunurilor in vederea vanzarii
- Intreținere preventiva si corectiva a produselor gestionate
- Contribuie activ la diverse intalniri si discutii cu clientii
- Propune implementarea de noi proiecte

CERINTE

Trebuie sa ai:
- Experienta in activitatea practica, in domeniul vanzarii produselor de lux – min 1 an
- Cunostiinte bune de utilizare PC
- Capacitate de automotivare si de munca individuala, responsabilitate personala, spirit de echipa in finalizarea la termen a sarcinilor ce ii revin
- Capacitate de lucru sustinut, inclusiv sub presiunea termenelor scurte
- Cunoasterea limbii engleze, nivel mediu
- Carnet de conducere categoria B – constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Oferta si beneficii:
- Sediu central situat in zona Calea Mosilor
- Salariu motivant + tichete de masa
- Mediu de lucru placut alaturi de o echipa tanara si bine pregatita
- Companie de top, renumita si respectata pe piata de profil din Romania

CreditAmanet este o institutie financiara infiintata in luna Septembrie a anului 2008.In numai 4 ani compania a concretizat peste 30 agentii, pana la sfarsitul anului 2012 continuandu-si dezvoltarea numarului de locatii.
CreditAmanet ofera ca servicii operatiuni de creditare tip amanet,cumparare aur si argint precum si operatiuni de schimb valutar.
Sub brandul CreditAmanet functioneaza doua societati: DIGITAL SALE SRL- amanet si EUROCREDIT EXCHANGE SRL - schimb valutar, ambele activitati fiind acreditate de Banca Nationala a Romaniei.