Manager Vanzari – Eureko

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- recrutarea, selectia, instruirea si evaluarea activitatii echipei de consultanti financiari;
- J-Call-uri de demonstrare si J-Call-uri de observare sustinute cu echipa de vanzari urmate de feed-back-uri constructive;
- planificarea activitatii de vanzari a echipei de vanzari recrutata;
- raspunde de atingerea obiectivelor de vanzari;
- raspunde de calitatea serviciilor oferite de catre companie si urmareste imbunatatirea continua a acestora;
- elaborarea de rapoarte specifice.

CERINTE

- studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
- minim 1 an experienta in managementul vanzarilor in industria de asigurari;
- experienta in vanzari constitue un avantaj, dar nu este obligatorie (se ofera training de specialitate in functie de abilitatile si calitatile viitorului candidat);
- dorinta de dezvoltare profesionala;
- cunostinte foarte bune privind piata asigurarilor;
- excelente abilitati de relationare si comunicare;
- capacitate de planificare si organizare;
- orientare puternica spre rezultate;
- spirit antreprenorial;
- cunostinte MS Office.

BENEFICII OFERITE

- cel mai antrenant mediu de lucru si un Plan de finantare atractiv;
- venit fix oferit la un minim de target plus comisioane si bonusuri avantajoase, lipsite de un plafon maxim;
- programe de training sustinute la nivel profesionist european;
- in functie de performanta se acorda si concursuri cu remuneratii financiare, vacante si alte premii;
- oportunitatea dezvoltarii unei cariere de succes in cadrul unei companii multinationale;
- traininguri specializate;
- concursuri atractive;
- suport in atingerea obiectivelor si in insusirea cunostintelor necesare.

Trimite CV-ul la adresa de email adrian@platinumresurseumane.com