Manager Vanzari Directe

Grawe Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Absolventi studii superioare (domeniul economic, juridic prezinta un avantaj);
- Personalitate placuta cu foarte bune abilitati de comunicare;
- Abilitati de negociere, motivare si coordonare;
- Orientare spre rezultate;
- Persoane ambitioase si dinamice;
- Experienta in vanzari directe;
- Experienta in Management constituie un avantaj

CERINTE

- Coordonarea echipei atat in activitatea de vanzare cat si de post-vanzare;
- Participarea la programul de training regional si national;
- Respectarea cu strictete a politicii de vanzari a Companiei;
- Urmarirea contractelor de asigurare aflate in portofoliul echipei;
- Intocmirea rapoartelor de activitate.

BENEFICII OFERITE

- Finantare continua pe toata durata colaborarii;
- Pachet de bonusuri motivant (lunar, trimestrial si anual) atat pentru activitatea proprie cat si pentru activitatea echipei;
- Sistem de comisionare performant atat pentru vanzari proprii cat si pentru vanzarile echipei;
- Program de training extensiv, la nivel regional, national si extern;
- Posibilitati reale de promovare in cadrul Companiei, bazate strict pe rezultatele proprii.

Concern Financiar Austriac cu 180 ani vechime, extins in toata Europa Centrala si de Est. A patruns in Romania in 2000 ajungand in topul celor mai bune companii de asigurari