MANAGER VANZARI-COMPANIE IMBRACAMINTE DE LUX

VON CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Conducerea activitatii de vanzare
-Participare la intalniri cu posibili clienti din domeniul business
-Coordonarea activitatii de comenzi, livrari, masuratori la client
-Gestionarea portofoliului si urmarirea atragerii de noi clienti
-Mentinerea contactului direct cu clientii
-Organizarea activitatii din magazinul de prezentare
-Participare la targuri, expozitii, prezentari de moda

CERINTE

-Liceu/Facultate absolvita
-Experienta anterioara in domenii adiacente modei/vanzare produse imbarcaminte reprezinta un atu pentru viitorul candidat
-Limba Engleza nivel avansat, limba Franceza constituie un avantaj
-Abilitati de comunicare, negociere, prezentare, persuasiune
-Spirit de initiativa, inovatie, creativitate
-Ambitie si determinare
-Dorinta de a conduce un business in dezvoltare

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit este unul atractiv si presupune un venit fix+comision din vanzari 10%.
Masina de servici
Telefon mobil
Laptop

DESCRIEREA FIRMEI

Recruitment and selection agency