Manager Vanzari

Intell Psy Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Prezintă şi promovează direct serviciile companiei prin realizarea de oferte pentru clienţii potenţiali şi cei existenţi
• Construirea si coordonarea unei echipe de vanzari
• Prospectează piaţa în vederea identificării de noi clienţi
• Menţine legătura cu clienţii existenţi pentru fidelizarea acestora
• Întocmeşte rapoarte privind situaţia vânzărilor
• Realizarea targetului de vânzări stabilit în conformitate cu politica de vânzări a companiei

CERINTE

• Permis de conducere categoria B
• Studii superioare in domeniul economic
• Cursuri de calificare în vânzări
• Persoana foarte motivata , dornica sa obtina performante ridicate
• Cunoştinţe limbi străine: engleză, preferabil nivel mediu sau avansat

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Oportunitati de dezvoltare in cadrul unei echipe de specialişti ce oferă sprijin şi suport permanent

Intell Psy Human Resources oferă servicii integrate de HR, în acestea fiind incluse şi serviciile de plasare a forţei de muncă. Intell Psy Human Resoursces îşi asumă rolul de intermediar între angajator şi angajat pentru aceasta punându-vă la dispoziţie o echipă de specialişti în domeniul resurselor umane, ce are ca scop furnizarea şi asigurarea calităţii serviciilor destinate clienţilor.