manager vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Dezvoltarea si coordonarea echipei atat in activitatea de vanzare cat si de post-vanzare
-Participarea la programul de training regional si national
-Respectarea politicii de vanzare a companiei
-Urmarirea contractelor aflate in portofoliul echipei
-Intocmirea rapoartelor de activitate

CERINTE

-Absolventi studi superioare (domeniu economic, juridic constitue un avantaj )
-Personalitate placuta cu foarte bune abilitati de comunicare
-Abilitati de negociere, motivare, coordonare
-Orientare spre rezultate
-Persoane ambitioase si dinamice
-Experienta in vanzari directe si management constitue un avantaj

BENEFICII OFERITE

-Finantare continua pe toata perioada colaborarii
-Pachet de bonusuri motivant - atat pentru activitatea proprie cat si pentru activitatea echipei
-Sistem de comisionare performant
-Program de training extensiv, la nivel regional cat si national
-Posibilitati reale de promovare in cadrul companiei, bazate strict pe rezultatele proprii