Manager Vanzari

SANTANICO TRADE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ai ocazia de a te alătura unei echipe unite, performante și profesioniste în care domină energia pozitivă!

Trebuie să ai o atitudine bună, seriozitate și dorință de a învăta. Îți vom pune la dispoziție mediu de lucru optim și o excelentă oportunitate profesională!

Companie internationala cu un portofoliu variat recrutează un Manager Vanzari !

Candidatul potrivit are următoarele coordonate: dinamic, pozitiv, spontan, sociabil și determinat, deschis la noi provocari și dornic să-și clădească o carieră solidă în vânzări.

CERINTE

Responsabilități pe care vrem să le tratezi cu seriozitate:

- interacționarea față în față cu potențialii clienți în vederea promovării ofertei companiei;
- efectuarea procesului de vânzare, cât și cel post - vânzare;
- administrarea portofoliului de clienți;
-dorinta de dezvoltare personala;
-abilitati de lider;
-abilitati de organizare;
-dornic de a-și depăsi propriile limite;
- axat pe rezultate.

BENEFICII OFERITE

Oferim:

-mediu de lucru profesionist;
-colectiv tânăr și prietenos, pasionat de aceleași obiective ca și tine;
-locație centrală aproape de principalele mijloace de transport în comun;
-oportunitate excelentă pentru carieră;
- salariu fix plus comision în funcție de realizări;
- training gratuit specializat pe activitatea companiei din care vei învăța elemente foarte folositoare;
- acces la bonusuri și concursuri periodice;
- posibilități de promovare în funcție de performanță într-un timp foarte scurt;
- colaborarea cu manageri și directori calificati care dețin o vastă experiență în domeniu;
- acces la team building-urile periodice oferite de către companie (atât în țară cât și în străinătate)

UNIVA a adus pentru primă oară în România un centru de îngrijire a sănătății la standarde europene. În centrul nostru clienții primesc informații utile în ceea ce privește problemele de sănătate cu care ne confruntăm cu toții in zilele noastre. Totodată, informații solide despre metode de terapie, ameliorare si întretinere a sănătății complementare pe cale naturală sunt parte din misiunea noastră de întreținere a calității vieții.