Manager vanzari

CONFIDENTIAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

-Identifica , contacteaza si pastreza relatia cu clientii corporate in vederea promovarii si vanzarii produselor si serviciilor oferite de compania noastra.
-Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei
-Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti
-Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei
-Realizarea obiectivelor lunare si anuale.

CERINTE

Cerinte :

- absolvent/a studii superioare;

- experienta in vanzari minim 3 ani;

- persoane dinamice , extroverte si sociabile ,orientate catre rezultat si sucess,spirit de initiativa, organizate si cu incredere personala;

- comunicare excelenta cu clientii ,abilitati de negociere si putere de convingere;

- limba engleza vorbit fluent reprezinta un avantaj.

- permis de conducere categ.B constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
Se ofera pachet salarial motivant, format din pachet fix+bonus petru atingerea targetului,telefon,masina de serviciu.

DESCRIEREA FIRMEI

Grup de companii importatoare