Manager Tehnic

Gymboland

Job expirat

RESPONSABILITATI

Punem pret pe oamenii cu care lucram, iar angajatii nostrii sunt cea mai buna resursa pe care compania o detine.
Din acest motiv, pentru a descoperi oportunitatile pe care le oferim zi de zi, te asteptam in echipa noastra.

Responsabilitati:

Coordonarea echipei si participarea activa pentru buna functionare a aparatelor de entertainment dedicate copiilor. Managerul tehnician trebuie sa observe si sa intervina atunci cand este necesar.
Sa organizez echipa de tehnicieni astfel incat toate problemele aparute sa fie remediate in timp util.
Executarea reparatiilor pentru aparate de tip vending machines dar si alte reparatii mecanice si electrice la nivel mediu.

CERINTE

Cunostinte de baza electro-mecanice
Limba Engleza la nivel conversational
Permis de conducere categoria B
Persoana pasionata de reparatii de orice natura
Absolvent studii medii cu profil tehnic – domeniul mecanic
Experienta in domeniu
Folosirea cu usurinta a unui computer
Abilitatea de a comunica via e-mail
Spirit de observatie si bune abilitati de comunicare
Experienta in coordonarea unei echipe de tehnicieni

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Tichete de masa
Tichete cadou si diverse bonusuri
Cadouri de sarbatori
Bonusuri in functie de performate
Training-uri de perfectionare
Teambuilding-uri
Mediu placut
Asigurare medicala privata
Telefon

Companie cu o vasta experienta in domeniul entertainmentului pentru copii. Gymboland este un loc dedicat copiilor, desprins din cele mai frumoase povesti fara sfarsit, unde distractia si misterul salasluiesc in armonie.