MANAGER SEGMENT ELECTRONICE

CreditAmanet

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intelegerea documentelor si instructiunilor tehnice
- Verificarea, testarea si operatiuni de configurare - nivel avansat, a echipamentelor electronice si electrocasnice
- Intreținere preventiva si corectiva a echipamentelor electronice si electrocasnice
- Contribuie activ la diverse intalniri si discutii cu clientii
- Propune implementarea de noi proiecte

Oferta si beneficii:
- Sediu central situat in zona Calea Mosilor
- Salariu motivant + tichete de masa
- Mediu de lucru placut alaturi de o echipa tanara si bine pregatita
- Companie de top, renumita si respectata pe piata de profil din Romania

CERINTE

- Minim studii medii
- Cunostinte de electronica generala
- Experienta in activitatea practica, in domeniul vanzarilor echipamentelor electronice si electrocasnice – min 1 an
- Cunostiinte bune de utilizare PC
- Capacitate de automotivare si de munca individuala, responsabilitate personala, spirit de echipa in finalizarea la termen a sarcinilor ce ii revin
- Capacitate de lucru sustinut, inclusiv sub presiunea termenelor scurte
- Cunoasterea limbii engleze, nivel mediu
- Carnet de conducere categoria B – constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

CreditAmanet se afla in topul firmelor din domeniu la nivel de tara si detine o experienta de peste 9 ani pe piata de profil. Compania noastra este intr-o continua expansiune, desfasurandu-si activitatea in peste 20 de agentii amenajate conform normelor in vigoare privind securitatea personalului. Agentiile CreditAmanet au o imagine unitara, beneficiind de dotari specifice complete si un design modern, majoritatea fiind pozitionate in galeriile centrelor comerciale.