Manager resurse umane / inspector resurse umane

CHRONAX CABINET CONTA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigură angajarea, formarea şi perfecţionarea personalului necesar firmei
Intocmeste si gestioneaza dosarele de personal
Intocmeste documentatia necesara privind incheierea, modificarea, suspendarea, incetarea contractului individual de munca, completeaza decizii, acte aditionale
Coordonează activitatea de remunerare a personalului firmei
Elaborează şi implementează programe de evaluare a personalului
Elaborează şi implementează sisteme de motivare a personalului
Asigură buna gestionare a relaţiilor de muncă
Stabileşte şi urmăreşte respectarea regulilor generale de comportament
– Elaborează instrumente de formalizare a politicilor de personal: organigrama, ROI, manualul angajatului, proceduri de lucru etc.
Conduce şi organizează activitatea departamentului

CERINTE

- Studii superioare, de preferat economice;
- Experienta in domeniu de minim 3 ani;
- Cunostinte temeinice de legislatia muncii (Curs de Inspector Resurse Umane- constituie avantaj);
- Cunostinte PC: cunoasterea suitei MS Office; Revisal
- Studii superioare finalizate;
- Carnet de conducere cat. B (avantaj), disponibilitate la
deplasari;
-Cunostinte limba engleza - nivel mediu spre avansat;
-Cunoasterea riguroasa a codului muncii si alte norme legislative aplicabile;
-Gandire analitica, rezistenta la stres, abilitati de comunicare si interrelationare, capacitatea de a lucra la mai multe proiecte, simultan si cu termene scurte.

n concept inovator, Chronax a fost creat de un businessman de succes pentru a raspunde nevoii antreprenorilor romani de servicii integrate de tipul “one stop shop” pentru afacerea lor:

● Consultanta si Asistenta Juridica
● Audit si Expertiza Contabila
● Contabilitate si Fiscalitate
● Salarizare, Management si Resurse Umane
● Consultanta Antreprenoriala
Serviciile noastre stau sub semnul excelentei, echipa Chronax fiind permanent preocupata de perfectionarea sa profesionala multidisciplinara si intotdeauna conectata cu modificarile cadrului legislativ. O echipa tanara si entuziasta, cu rezultate impresionante ce va va oferi CONSULTANTA GRATUITA pentru ca mai apoi treaca la implementarea solutiilor optime, cu o viteza de executie remarcabila.