MANAGER RESURSE UMANE

Ina Mod

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea procesului de recrutare ¿i selec¿ie
- conceperea ¿i postarea anun¿urilor
- identificarea canalelor de recrutare
- screeningul CV-urilor
- sustinerea interviurilor
- urmarirea procesului de integrare profesionala a noilor angajati
- identificarea si definirea nevoilor de training
- elaborareaza programul anual de instruire si dezvoltare profesionala a angajatilor

CERINTE

- studii superioare (avantaj studii in domeniul socio/ psihologic)
- minim 3 ani experienta in recrutare si selectie de personal
- persoana organizata
- bune abilitati de comunicare, de intervievare si recrutare
- persoana dinamica
- cunostinte de limba engleza
- cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv !

Daca vrei sa lucrezi intr-un mediu profesionist, cu posibilitati de promovare, sa faci parte dintr-o echipa tanara, entuziasta si orientata spre rezultat si afirmare, te invitam sa ni te alaturi!

Compania Ina Mod face parte dintr-un grup de firme ce activeaza pe piata confectiilor din Romania de peste 20 ani; produce si comercializeaza articole imbracaminte.
Valorile companiei sunt: orientarea catre client, respectul fata de acesta si nu in ultimul rand dezvoltarea unui bussines sanatos oferind un loc de munca sigur.