MANAGER RESURSE UMANE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Leader in domeniul productiei, distributiei si serviciilor in
domeniul tipografic si in alte domenii

Obiectivul principal al postului: organizarea, planificare si conducerea cu
maxim de eficienta a tuturor activitatilor de resurse umane, in asa fel
incat sa contribuie la realizarea cu succes a obiectivelor economice ale
companiei si sa sprijine permanent procesul managerial din companie.

Cerinte:
- studii superioare de specialitate si perfectionari aferente;
- experienta concreta, cu rezultate de succes in activitatea de resurse
umane in domeniul industrial, in companii mari ( peste 1000 angajati);
- viziune de ansamblu , pe termen mai lung asupra activitatilor specifice
dar si cuprinderea detaliilor;
- abilitate si capacitate de a planifica, organiza si conduce o activitate
de amploare si de a rezolva probleme complexe;
- responsabilitate maxima si loialitate;
- initiativa, dinamism, atitudine proactiva;
- leadership, excelente abilitati de comunicare, relationare si motivare a
echipei;
- buna cunoastere a legislatiei in vigoare;
- experienta in derularea unor proiecte de mare anvergura;
- cunostinte solide si experienta in operarea PC;
- limba engleza: nivel avansat;
- permis de conducere auto:B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, corelat cu performantele