Manager Resurse Umane

Evolve Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea angajatorului:
Firma angajatoare ofera servicii de consultanta financiar-contabila, fiind infiintata de 12 ani. Numarul de angajati este de 45.

Responsabilitatile specifice postului:
1. Recrutarea de personal (pentru angajator si/sau clientii acestuia, cand este cazul)
2. Managementul resurselor umane (proceduri, sisteme de evaluare, fise de post, training etc)
3. Consultanta in HR (pentru management si/sau pentru clientii angajatorului, daca se solicita)

Descrierea conditiilor de lucru:
- sediul angajatorului este in zona Universitate-Batistei
- program de lucru: 8 ore (10:30-19:00 sau alta varianta similara, 30 minute pauz¿ de mas¿)
- perioada de proba: 1 luna; perioada de integrare: 3 luni (cu evaluare la sfarsitul acesteia)

CERINTE

Studii:
- absolvent studii superioare de specialitate (Psihologie, Sociologie, alte stiinte socio-umane);
- curs de inspector resurse umane.

Experienta profesionala: minim 2 ani experienta pe un post similar

Cunostinte operare PC: avansat

Limbi straine: cunostinte de limba engleza la nivel avansat
Calitati / abilitati necesare postului:
- Excelente abilitati de comunicare;
- Capacitate de analiza si de interpretare;
- Capacitate de planificare si organizare;
- Persoana discreta, perseverenta, orientata catre rezultate.
Permis auto: Nu este cazul
Disponibilitate deplasare: Nu este cazul
Disponibilitate program prelungit: DA

BENEFICII OFERITE

Salariul se negociaza individual, in urma interviului.
- pachetul salarial va fi compus din: suma fixa + ore suplimentare cu spor de 100% + comisioane (pentru lucr¿ri efectuate catre clien¿i)
- telefon de serviciu:da
- deplasare cu autoturismele firmei cand este cazul
- cursuri / traininguri dupa angajare:da

Evolve Group este o agentie de resurse umane ce ofera servicii complete pentru evaluarea personalului, intocmirea de fise de post, precum si pentru recrutarea si selectia de noi angajati. Consultantii Evolve sunt absolventi de studii de specialitate: psihologi, sociologi si analisti cercetare de piata.