Manager Resurse Umane

Isra Center Marketing Research

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Recrutare personal;
- Intocmirea fiselor de post;
- Testarea si evaluarea periodica a personalului companiei;
- Organizarea periodica de training-uri/ evenimente de tip team-building.

CERINTE

- Absolvent al Faculatii de Psihologie;
- Experienta in domeniu (resurse umane) minim 2 ani;
- O buna capacitate organizatorica si abilitati de testare si evaluare;
- Disponibilitate de testare si evaluare si in alte orase decat Bucuresti;
- Bune cunostinte operare PC;
- Cunostinte limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un pachet salarial motivant si bonusuri in concordanta cu performantele realizate, existand posibilitatea de dezvoltare intr-un mediu performant si dinamic.

ISRA Center Marketing Research a fost fondata pe piata din Romania in martie 2001. Compania este in totalitate o companie cu capital strain (Israel), ceea ce permite investitii permanente in oameni, tehnologie si informatie.
ISRA Center Marketing Research este in prezent unul dintre liderii pietei de cercetare de piata, desfasurand sute de proiecte (atat calitative cat si cantitative) cu privire la o gama larga de marci si produse.

www.isracenter.com