Manager Resurse Umane

Evolve Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania angajatoare ofera consultanta financiar-contabila si este prezenta pe piata de peste 10 ani, avand un numar de peste 50 de angajati.

Persoana selectata va coordona activitatea de management al resurselor umane, activand in cadrul departamentului de HR al companiei. Activitatile vor viza: recrutarea si selectia de noi angajati, evaluari periodice, realizarea de sisteme de motivare, identificarea nevoilor de formare ale angajatilor etc.

Programul de lucru este de la 9 la 18, cu pauza de masa. Programul se poate prelungi. Nu se lucreaza in week-end.

CERINTE

- experienta in domeniu de minim 1 an
- studii superioare de specialitate (eventualele cursuri de perfectionare sunt un avantaj)
- buna cunoastere a limbii engleze
- spirit de echipa, bune abilitati de comunicare, ascultare activa si spirit analitic
- posibilitatea adoptarii unui cod de tinuta business.

BENEFICII OFERITE

Salariul se negociaza functie de experienta fiecarui candidat.

Evolve Group este o agentie de resurse umane ce ofera servicii complete pentru evaluarea personalului, intocmirea de fise de post, precum si pentru recrutarea si selectia de noi angajati. Consultantii Evolve sunt absolventi de studii de specialitate: psihologi, sociologi si analisti cercetare de piata.