Manager Recrutare Iasi - Franceza Avansat

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea, coordonarea si organizarea unui departament de recrutare cu misiuni de recrutare la nivel national si international
- Dezvoltarea unei viziuni , misiuni si strategii de recrutare, alaturi de managementul companiei
- Formularea si urmarirea indicatorilor de performanta pe partea de recrutare
- Gestionarea relatiei cu managerii , partenerii si furnizorii implicati in procesul de recrutare
- Coordonarea de proiecte de recrutare complexe

CERINTE

Experienta de minim 5 ani in recrutare
Franceza - nivel avansat
Mobilitate la nivel national si international ( 4 luni formare initiala in Franta)
Capacitate de adaptare, flexibilitate
Abilitati dezvoltate de comunicare
Abilitati de coordonare echipa
Capacitate de organizare si automotivare
Experienta in gestionarea a mai multor proiecte de recrutare complexe

BENEFICII OFERITE

- Formare de 4 luni in Franta in Departamentul de Recrutare al Grupului (peste 3000 de angajati)
- Formari internationale
- Pachet salarial atractiv
- Pachet de relocare pentru candidatii din afara localitatii Iasi