Manager raion - Cora Lujerului

SC Romania Hypermarche SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce trebuie sa faci?
Sa coordonezi echipa raionului tau, motivandu-ti si organizandu-ti colaboratorii
Sa urmaresti obiectivele de vanzari si eficientizezi rezultatele comerciale
Sa promovezi imaginea raionului tau, oferind clientilor produsele cautate, la calitatea asteptata
Sa aprovizionezi raionul in functie de vanzari si cererea clientilor
Sa fii constant in contact cu clientii, cautand solutii pentru solicitarile acestora

CERINTE

Cora cauta mangeri (raion) pasionati de comert!
Esti pasionat de comert? Daca ai cunostinte de comert sau suport clienti, iti place sa lucrezi intr-un mediu dinamic, plin de provcari, te asteptam in echipa noastra!

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o companie stabila si un mediu dinamic, competitiv
- Asigurare medicala la o clinica privata
- Bonuri de masa

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaize. In prezent, in lume exista peste 70 de hipermarketuri Cora: in Franta, Belgia si Romania. In Romania, Cora a deschis pana in prezent 11 magazine. Compania noastra pune accentul pe calitatea serviciilor si a produselor oferite, prin urmare investeste in dezvoltarea angajatilor sai. Ii asteptam sa se alature echipei noastre pe toti cei care doresc sã-si construiascã o carierã, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitãti de promovare!