MANAGER PROIECTE RESURSE UMANE

SC TRENKWALDER SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Planificare Resurse Umane: planificare cantitativa si de costuri (bugetare, calificari, planuri dezvoltare, succesiune, cariera)
- Negocierea contracte de munca;
- Recrutare si integrare noi angajati;
- Control asupra aplicarii instrumentelor RU (fisa postului, evaluare post etc.);
- Managementul compensatiilor;
- Control asupra numirilor, schimbari functii/ transferuri etc.;
- Informatii si recomandari pentru management in probleme de RU.

CERINTE

- Studii universitare, de specialitate;
- Minim 4 ani experienta in pozitii similare/ management RU; experienta in lucrul cu instrumente , procese, activitati RU;
- Cunoasterea limbii Engleze la nivel avansat;
- Cunostinte operare PC nivel avansat (MS Office, Internet);
- Orientare asupra sarcinilor de serviciu si cu abilitate de implementare;
- Abilitate de comunicare si relationare interpersonala, abilitate de analiza; managementul conflictelor.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitate excelenta pentru dezvoltarea carierei intr-o companie multinationala.
- Pachet salarial atractiv.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA UNEI ORGANIZATII. Va asteptam la filialele noastre din Sibiu, Bucuresti si Timisoara!