Manager Proiect Junior

IPSO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Menţine legătura cu constructorii cu care IPSO are o relaţie contractuală
Analizează planul de construcţie, planningurile propuse si discută cu arhitecţii
Realizează si transmite cereri de oferte către constructori
Analizează ofertele primite din partea constructorilor, compară preţurile si negociază in colaborare cu departamentul juridic, contractele cu constructorii
Se ocupă de obţinerea autorizaţiilor de construcţie eliberate de organele statului (autorizaţie de construcţie, aviz de mediu etc)
Se deplaseaza in locaţiile unde se derulează proiecte imobiliare pentru a urmări stadiul construcţiilor si calitatea realizării lucrărilor de construcţie si propune, in caz de nerespectare a clauzelor contractuale, modificări de contract
Urmăreşte respectarea bugetului si a termenelor de investiţii imobiliare

CERINTE

Studii superioare finalizate in domeniul construcţiilor
Experienţape un post similar reprezintă avantaj important
Cunoştinţe utilizare PC (MS Office)
Limba engleză - nivel mediu
Permis de conducere –categoria B

PROFIL CANDIDAT

Ascultare activă şi comunicare
Abilitati de negociere
Iniţiativa şi disponibilitate la deplasări

BENEFICII OFERITE

Job stabil
Cadru de lucru dinamic şi profesionist
Posibilitatea formării profesionale in concordantă cu noutătile din domeniu

IPSO este puternic implantata pe piata din Romania inca din anul 1991.

Alaturi de colaboratorii sai IPSO dezvolta si mentine activa o retea de distributie pentru:

John Deere, Kuhn si Manitou.

Mai mult de 250 de colaboratori asigura distributia si service-ul pentru aceste marci diverse si de renume mondial.

Valorile noastre sunt acelea ale unei intreprinderi familiale aflate in serviciul clientilor sai.

Prin experienta, respect si atitudine pozitiva ne construim viitorul sigur catre care tindem cu totii.