MANAGER PROIECT - INGINER

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cuno¿tin¿e temeinice în ceea ce prive¿te coordonarea unui proiect (financiar, tehnic, calitate, mediu);
- asigur¿ func¿ia comercial¿ (rela¿ii cu clien¿i, furnizori ¿i subcontractori);
- managementul for¿ei de munc¿ ¿i al echipamentelor;
- întocmirea de eviden¿e ¿i raport¿ri;
- asigur¿ controlul ¿i evaluarea din interiorul ¿antierului;
- informarea, consultarea ¿i participarea la toate activit¿¿ile privind buna desf¿¿urare a proiectului.

CERINTE

- diplom¿ de inginer în domeniul construc¿iilor;
- experien¿¿ de minim 5 ani pe o pozi¿ie similar¿ - constituie un avantaj experien¿a în domeniul construc¿iilor edilitare;
- experien¿¿ în organizarea ¿i coordonarea unei echipe sau a doua echipe;
- capacitate mare de lucru;
- persoan¿ foarte organizat¿, responsabil¿, competent¿;
- disponibilitate de deplasare in tara;
- atitudine pro-activ¿ ¿i spirit analitic;
- implicare în activitatea de derulare a proiectelor;
- abilit¿¿i foarte bune de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- abonament medical la o clinic¿ privat¿;
- programe de formare profesionala;
- integrarea intr-o echip¿ tân¿r¿ ¿i competitiv¿;
- expunerea la un mediu interna¿ional de lucru.

Avand deschise peste 6.600 de birouri in 70 de tari ale lumii, Adecco este liderul mondial in domeniul resurselor umane ce ofera servicii de selectie si recrutare, gestiune de personal temporar sau permanent, calcul salarial si testare.
Adecco in Romania este la momentul actual lider de piata, cu birouri deschise in 9 orase, si reusind in 2005, urmare a cererilor inregistrate, sa ofere candidatilor sai peste 2.500 de noi locuri de munca. Pentru a intra in baza de date a celui mai mare furnizor de servicii de HR din Romania, va rugam sa accesati site-ul www.adecco.ro si sa va depuneti CV-ul la noi.