Manager Proiect - Divizia Promovare

BIP Grup Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Previzioneaza, organizeaza, coordoneaza, evalueaza, motiveaza resursele logistice, financiare, umane aferente proiectelor alocate.

- Asigurarea unui nivel ridicat de profesionalism in relatia cu partenerii directi.

CERINTE

- Experienta de minim un an in pozitii similare.

- Bun cunoscator detalii: organizare, proiecte, promovare.

- Disponibilitate pentru program prelungit.

- Absolvent studii superioare sau studenti in ani terminali (marketing, management).

BENEFICII OFERITE

- Compania deconteaza integral costurile ocazionate de deplasare, comunicare etc,

- Compania ofera posibilitatea de promovare in cadrul grupului,

- Compania deconteaza integral costurile de formare profesionala a angajatilor sai

- Contract de munca pe perioada nedeterminata

BIP Grup are ca şi specializare prestarea serviciilor conexe vânzărilor (merchandising, promovare, evenimente, refill si distributie POSM), fiind în acest segment de servicii o principală soluţie pentru outsourcing atât în retailul modern şi în cel tradiţional.