Manager proiect - dezvoltare comerciala sector inginerie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati:

Dezvoltarea si optimizarea strategiei comerciale si atingerea obectivelor propuse.
Dezvoltarea intensiva a relatiilor comerciale si mentinerea relatiilor comerciale existente.
Monitorizarea piatei privind serviciile si produsele specifice domeniului de activitate si dezvoltarea relatiilor comerciale conform tendintelor pietei
Castigarea respectului personal si profesional atat al colegilor cat si al partenerilor

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:

• Studii universitare de profil tehnic
• Un puternic interes pentru domeniul comercial
• Experienta pe un post similar
• Excelente cunostinte de limba franceza/engleza
• Capacitatea de a stabili pe termen lung relatii comerciale cu partenerii
• Bune abilitati de relationare si de prezentare precum si o buna capacitate de adaptare si de intelegere rapida a cerintelor companiei privind idezvoltarea relatiilor comerciale
• Persoana proactiva, puternic motivata, entuziasta
• Persoana cu un inalt nivel al increderii in sine, tenace, orientata spre indeplinirea obiectivelor propuse

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.
Dezvoltare profesionala prin expunere internationala