MANAGER PROIECT - CONSTRUCTII

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea , monitorizarea, controlul si evaluarea executiei proiectelor de arhitectura, constructii civile, structuri, instalatii aflate in derulare; dezvoltator de noi proiecte.

CERINTE

Studii superioare tehnice, constructii civile
Experienta relevanta in coordonarea si urmarirea proiectelor de executie
Cunostinte solide limba Engleza – nivel avansat;
Cunostinte PC, avantaj lucru in sistem integrat ERP
Capacitate de analiza, decizie si stabilire prioritati
Disponibilitate deplasarii in tara si strainatate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial deosebit, contract individual de munca – full time.
Numai persoanele selectate vor fi contactate.
Puteti transmite CV-urile si la urmatoarea adresa de e-mail: romax@romaxconsulting.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management

Clientul nostru este o companie multinationala, importanta din sectorul constructii industriale, constructii civile - rezidentiale, finisaje interioare si exterioare.
Locatia sediului : Bucuresti – in zona Colentina