MANAGER PROIECT

Petcu Construct SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- planificare ( material si personal angajat) si gestionare activitati de executie pentru proiecte de constructii.

CERINTE

- rezistenta la oboseala si program prelungit;
- asumare a responsabilitatilor;
- adaptare la sarcini de lucru schimbatoare;
- echilibru emotional;
- operator PC(Office);
- cunostinte minime de limba engleza;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv

S.C PETCU CONSTRUCT S.R.L. executa in Romania lucrari de beton armat, zidarie, instalatii si finisari incepand cu anul 1993, anul infiintarii societatii.
Societatea PETCU CONSTRUCT S.R.L. a fost infiintata in anul 1993 ca persoana juridica romana cu capital integral privat.
Este membra a Uniunii Nationale a Restauratorilor de Monumente Istorice si a Camerei de Comert si Industrie a Romaniei.
Structura de baza a personalului angajat permanent este alcatuita din 14 specialisti (ingineri si economisti cu experienta in domeniu) si 247 muncitori , inclusiv cei care lucreaza in Germania al caror numar variaza in functie de lucrarile contractate.
In Germania, in cadrul contingentelor aprobate de MMSSF, a executat incepand cu anul 2001 in calitate de subantreprenor lucrari de beton armat, zidarie la rosu si gips carton.