MANAGER PROIECT

EUROEST INVEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza, monitorizeaza si asigura controlul tuturor activitatilor necesare in vederea preluarii, pregatirii si lansarii unui proiect imobiliar in regim de exclusivitate/coexclusivitate cu respectarea parametrilor de timp, cost, calitate avand ca finalitate indeplinirea planului de vanzari
•Identifica resursele necesare in vederea implementarii planurilor de actiune si deleaga sarcini subordonatilor
•Supervizeaza activitatile zilnice in derularea proiectului
•Gestioneaza bugetul aferent proiectului si intocmeste rapoarte financiare
•Coordoneaza activitatea echipei aferente proiectului
•Informeaza permanent despre toate detaliile si activitatile proiectului

CERINTE

•Studii universitare finalizate
•Experienta vanzari, marketing
•Cunostinte avansate de limba engleza
•Cunostinte solide de MS Office
•Minim 1 ani de experienta in managementul proiectelor
•Capacitate de analiza si sinteza, judecata rapida
•Abilitati excelente de comunicare si negociere
•Capacitatea rezolvarii unor sarcini multiple simultan
•Persoana cu o mare capacitate de organizare si planificare, rezistenta la stress si program prelungit

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant
Mediu de lucru profesionist

Agentia imobiliara EUROEST INVEST este prezenta pe piata din 1994, impunandu-se ca un partener important pentru investitorii romani si straini in calitate de promotor imobiliar.
Ne-am specializat in consultanta in investitii pentru terenuri, spatii industriale, comerciale si proiecte imobiliare mari - in special in zonele rezidentiale. In acelasi timp, oferim solutii eficiente pentru orice solicitare care implica estimari de specialitate, studii de piata, documentari de urbanism si infrastructura.