Manager proiect

ATCA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea și coordonarea activităților din cadrul organizatiei, asigurînd pregătirea adecvată a acestora
Scrierea proiectelor conform cu obiectivele organizatiei
Asigurarea comunicării cu partenerii din cadrul proiectelor
Gestionarea corespunzătoare a documentației legată de proiecte

CERINTE

Comunicare foarte bună și atitudine diplomatică
Rigurozitate și organizare
Persoană echilibrată, energică, motivată, disciplinată, conștiincioasă și amabilă
Corectitudine, seriozitate, sinceritate și dispunere la colaborare
Cunoștințe bune de operare PC MS Office – WORD, EXCEL, etc.
Limba romană scris/vorbit fluent
Limba engleză scris/vorbit fluent
Experiența de muncă in ONG/ proiecte sociale/organizații internaționale este un beneficiu

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Mediu de lucru profesionist
CV-urile cu foto inclus se vor trimite la anca.dumitrescu@atca.ro
Candidații selectați vor fi ulterior invitați la sediul organizației pentru interviu.

Înfiintată în 2008, Asociația de Terapie Comportamentală Aplicată – cunoscută ca ATCA, s-a stabilit rapid ca standard profesional în România prin serviciile de formare a terapeuților ABA și prin rezultatele remarcabile în programele de intervenție pentru copiii cu tulburări din spectrul autist.