Manager Marketing Okazii.ro

S.C. Netbridge Services S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intelege foarte bine businessul actual(A) si anticipeaza obiectivele de business viitoare (A)
-dezvolta strategii de marketing si propune periodic idei de campanii / actiuni de marketing in concordanta cu acestea. Rezultatul vizat trebuie sa fie cel mai eficient drum de marketing care duce proiectul din A in B
-joaca rolul de Project Manager in proiectele de marketing
-coordoneaza echipa de marketing (webdesign, copywriting, social media, PR etc)
-gestioneaza bugetele de proiecte (dupa caz)
-monitorizeaza si cuantifica: brandul, rezultatele actiunilor de marketing si efectele lor pe termen scurt, mediu si lung.

CERINTE

-studii superioare – specializare in Marketing(constituie avantaj)
- experienta in marketing si PR (care sa includa experienta in dezvoltarea de campanii, “knowledge” in istoria de marketing a altor afaceri)
- experienta in definirea si implementarea de strategii complexe de marketing online si offline
-experienta in Project Management constituie un avantaj semnificativ
-bun strateg,
-persoana cu foarte bune abilitati de comunicare si interrleationare personala
-foate bune abilitati de prezentare
-capacitate de planificare si organizare
-persoana orientate spre rezultate
-limba engleza- nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant

Companie din Romania cu activitate exclusiva pe Internet, care dezvolta servicii de calitate, avand in portofoliu o gama larga de aplicatii web, ce ocupa pozitii de top in Internet . Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor si clientilor interni/externi toate conditiile pentru a beneficia la maxim de avantajele Internetului.