Manager Marketing-Evenimente

HEAD HUNTER\\\'S MMV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaboreaza analize de piata privind clientii, concurenta, structurarea pietei sau evolutia acesteia in timp
- realizeaza planuri si strategii de marketing in baza unui buget alocat
- propune anumite recomandari privind modul cum ar trebui sa se desfasoare activitate in viitor, pe baza analizelor de piata
- realizeaza evenimente in vederea promovarii firmei
- realizeaza baze de date comparative
- realizeaza rapoarte lunare a activitatii desfasurate

CERINTE

- studii superioare economice ( marketing prezinta avantaj)
- experienta min 1 ani intr-o pozitie similara,
- cunostinte privind cercetarea de piata
- cunostinte bune de limba engleza
- cunostinte foarte bune de operare PC
- cunostinte foare bune de analiza statistica
- abilitati excelente de prezentare, abordare analitica
- capacitate de exprimare in scris fluenta, coerenta
- spirit de echipa
- ordonat,
- flexibil.
- spirit de initiativa
- domiciliu stabil in galati sau posibilitate relocare

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- sanse reale de promovare

Servicii de Recrutare & Resurse Umane la cele mai inalte standarde.
Serviciul HEAD HUNTER\\\'S MMV va sta la dispozitie.
Pentru unul din clientii nostri angajam Manager Marketing- Evenimente