Manager Departament Administrativ

Easy Asset Management IFN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea tuturor activitatilor privind parcul auto al companiei (inregistrarea daunele masinilor, asigura suport colegilor, tine legatura cu service-uri auto si altele)
Raspunde pentru administrarea si fluxul documentelor referitoare la masinile de serviciu
Aproba cheltuieli pentru transport si reparatii autovehicule
Coordoneaza expedierea corespondentei cu firmele de curierat care deservesc Biroul Central al Societatii.
Distribuie corespondenta de intrare si iesire de la/catre Biroul Central, dupa prelucrarea si inregistrarea ei.
Sprijina activitatea Directorului General, Directorilor/Managerilor de departamente in Biroul Central.
Tine legatura cu furnizorii companiei precum si stabileste parteneriate noi
Elaboreaza rapoarte privind activitatea pe care o desfasuara
Organizarea deplasarilor, intalnirilor, delegatii pentru Biroul Central si coordoneaza activitatile privind evenimentele organizate – informeaza participantii, asigura cazarea si transportul etc.
Redactare de documente;
Asigura in dublu sens a fluxului informational intre societate si clientii externi,furnizorii, precum si intre departamentele societatii.
Postul este pe perioada determinata de un an, cu posibilitate de prelungire.

CERINTE

Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat (scris și vorbit)
Cunoașterea limbii bulgare reprezinta un avantaj major
Studii superioare
Experienta minim 1 an in coordonarea unui departament administrativ
Cunostinte foarte bune operare PC
Abilitati foarte bune de organizare si coordonare
Excelente abilitati de comunicare
Spirit de echipa
Abilitati de organizare si gestionare a timpului

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Conditii placute de lucru
Posibilitati de training si dezvoltare intr-o echipa tanara si dinamica.

Easy Asset Management este o Institutie Financiara Nebancara fondata in anul 2005, iar in prezent este unul dintre liderii de piata in industria de micro-credite.

Easy Asset Management a dezvoltat cu succes business-ul sau in afara tarii si in 2009, a intrat pe piata din Ucraina sub denumirea de ICredit. In 2011, expansiunea a continuat cu deschiderea birourilor din Romania, urmand Polonia in anul 2013.

Misiunea ICredit este aceea de a construi relatii profesionale, de lunga durata, cu angajatii, clientii si partenerii sai - relatii bazate pe incredere, profesionalism si respect reciproc.

Datorita dezvoltarii foarte rapide si dinamice a organizatiei noastre, in acest moment suntem in cautarea unui nou angajat pentru pozitia Inspector Resurse Umane.