Manager de vanzari

JOBS FACTORY

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Managerul de vânzari organizeaza activitatea comerciala, gestioneaza si urmareste contractele de vânzari si platile si sustine activitatea de înregistrare imobiliara a titlurilor de proprietate pentru zona atribuita.
-Urmareste solicitarile clientilor, organizeaza strategia de vânzare si raporteaza rezultatele si profiturile obtinute.
-Mentine comunicarea directa cu diversii colaboratori din Divizia Centrala de Vânzari în vederea solutionarii situatiilor si problemelor zilnice.
-Propune Directorului de Zona toate optiunile comerciale legate de promotii si preturi implicate de dezvoltare si/sau discuta planurile si strategiile de actiune comerciala în zona.
-Identifica si cuantifica ariile de oportunitate.
-Management, dezvoltare si control al echipelor comerciale si supervizare administrativa a birourilor. Coordonarea semnarii contractelor de vânzare si a titlurilor de proprietate. Participarea la definirea produsului si a politicii comerciale a zonei sale.

CERINTE

-4-5 ani experienta comerciala în sectorul imobiliar si management al echipelor comerciale
-Studii superioare, o diploma cu specific comercial prezinta avantaj
-Competente de lider si organizationale, orientare spre rezultate
-Permis de conducere
-Disponibilitate de a calatori în zona alocata
- Bune abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv cu bune perspective de evolutie
Training asigurat la sediul companiei

Jobs Factory este o agentie de recrutare si plasare de personal. www.jobsfactory.ro / www.emploi.ro
Clientul nostru este unul dintre grupurile de frunte în domeniul imobiliar din Europa care isi infiinteaza o sucursala in Romania.