MANAGER DE SANTIER (Inginer Constructor)

HEBERGER CONSTRUCTII SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Supravegherea lucrarilor de finisaj
- Supravegherea lucrarilor executate de subcontractori in santier
- Organizarea lucrarilor executate de subcontractori
- Supravegherea executarii lucrarilor de catre subcontractori in conformiitate cu termenele de executie
- Supravegherea calitatii lucrarilor
- Implicarea in rezolvarea diferitelor situatii tehnice dificile sau urgente aparute
Intocmirea rapoartelor de lucrari si supravegherea costurilor
- Locul de munca este pe santier

CERINTE

- Diploma Facultarea de Constructii Civile
- Vorbitor de limba romana, engleza sau germana reprezinta un avantaj
- Minimum 3 - 5 ani experienta in supravegherea lucrarilor pe santier in proiecte mari si in special proiecte rezidentiale
- Persoana motivate, responsabila, convingatoare, cu o viziune larga, demna de incredere, orientata spre cariera, flexibila si comunicativa
- Asumarea de responsabilitati

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Lucrul intr-un mediu multinational

Grupul Heberger este unul din liderii in domeniul constructiilor atat in Germania cat si peste hotare. Avand in jur de 1300 de angajati si o cifra de afaceri anuala de aproximativ 350 milioane de Euro, suntem printre cei mai buni in domeniul constructiilor. Grupul are deschise filiale in jurul lumii, respectiv Germania, Europa si Orientul Apropiat. Angajatii nostri dispun de o inalta calificare ce le permite sa fie de ajutor clientilor nostri de la ideea initala de constructie pana la planificare si realizarea efectiva. Inginerii, sefii de echipa si meseriasii se completeaza reciproc pentru a forma o echipa ce duce la bun sfarsit, eficient si cu cea mai buna calitate contractele incheiate.