MANAGER DE PROIECT IN DOMENIUL CONSTRUCTIILOR

ROMSTAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea proiectarii si executiei lucrarilor de investitii ale firmei (puncte noi de vanzare, depozite, sedii)
- analiza ofertelor de la furnizorii de materiale si executantii de lucrari
- analiza si monitorizarea graficelor si situatiilor de lucrari
- evaluarea si supervizarea calitatii lucrarilor
- mentinerea costurilor in bugetele alocate
- respectarea termenelor prin evaluarea periodica a gradului de realizare a obiectivelor

CERINTE

- Studii Superioare in domeniul Constructiilor (Facultatea de Constructii Civile, Instalatii etc)
- Cunostinte de Microsoft Project constitui avantaj
- Experienta de minim 3 ani in coordonarea lucrarilor de proiectare si executie in domeniul Constructiilor
- Capacitate de coordonare a echipei de proiect
- Abilitati de relationare, motivare si rezolvare a problemelor
- Persoana responsabila, meticuloasa, dinamica, cu initiativa

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Training si oportunitati de dezvoltare a carierei

Romstal este o companie multinationala specializata in comercializarea instalatiilor pentru constructii. Lider de piata in domeniu, ofera clientilor cea mai variata gama de instalatii hidro-termo-sanitare si servicii la standarde de calitate.
Cu o cifra de afaceri de peste 100 milioane de euro si o vechime de 11 ani pe piata, Romstal are in prezent peste 900 angajati, avand ca misiune de companie cresterea standardului de viata al clientilor sai.