MANAGER DE PROIECT

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul postului:
Managerul de proiect se va ocupa de licitatii si derularea proiectelor mari in domeniul apei si canalizarii.

Responsabilitati:
¿ Activitati de conducere a societatii;
¿ Pregatirea documentatiei pentru licitatii si derularea proiectelor mari in domeniul apei si canalizarii finantate din fonduri ISPA si ale UE, respectiv de Banca Mondiala;
¿ Dezvoltarea de retele si contacte cu factori decizionali;
¿ Responsabilitati privind problemele de fiscalitate, financiare;
¿ Responsabil de rezultatele realizarilor;

CERINTE

¿ Minim 5 ani experienta in constructii, preferabil in sectorul apa si canalizare;
¿ Experienta in pregatirea licitatiilor finantate de UE si Banca Mondiala;
¿ Experienta in conducerea personalului;
¿ Cunsotinte limba engleza si/sau germana;
¿ Abilitati de comunicare, experienta in relationarea cu clientii, respective in dezvoltarea de retele de lucru;

BENEFICII OFERITE

- posibilitate de dezvoltare profesionala si personala intr-un mediu de lucru international, dar si un pachet salarial competitiv.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane.