Manager de Proiect

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectivul postului:
Managerul de proiect se va ocupa de licitatii si derularea proiectelor mari in domeniul apei si canalizarii.

Responsabilitati:

- Activitati de conducere a societatii;

- Pregatirea documentatiei pentru licitatii si derularea proiectelor mari in domeniul apei si canalizarii finantate din fonduri ISPA si ale UE, respective de Banca Mondiala;

- Dezvoltarea de retele si contacte cu factori decizionali;

- Responsabilitati privind problemele de fiscalitate, financiare;

- Responsabil de rezultatele realizarilor;

CERINTE

- Minim 5 ani experienta in constructii, preferabil in sectorul apa si canalizare;

- Experienta in pregatirea licitatiilor finantate de UE si Banca Mondiala;

- Experienta in conducerea personalului;

- Cunsotinte limba engleza si/sau germana;

- Abilitati de comunicare, experienta in relationarea cu clientii, respective in dezvoltarea de retele de lucru;

BENEFICII OFERITE

Oferta: posibilitate de dezvoltare profesionala si personala intr-un mediu de lucru international, dar si un pachet salarial competitiv.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane.