MANAGEMENT TRAINEE la Ghidul Miresei

Standard Marketing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajator: Ghidul Miresei
Domeniu: Management trainee – internship platit (800 lei/ luna)
Tip job: part-time timp de 2 luni
Nivel job: studenti in ani terminali
Oras: Bucuresti

Ghidul Miresei cauta 3 studenti in ani terminali dispusi sa lucreze part-time timp de 2 luni, intr-un internship platit menit sa le asigure o privire de ansamblu asupra functionarii fiecarui departament in parte din cadrul firmei.

Doritorii pot trimite cereri si CV la adresa de email intern@ghidulmiresei.ro.

Descrierea companiei:
Ghidul Miresei este lider de piata in industria nuntilor oferind in principal servicii de promovare pentru furnizori din industrie. Ne-am impus o crestere continua a fiecarui proiect in parte si intotdeauna ne depasim asteptarile datorita echipei performante si politicii inovative. Ne propunem sa dezvoltam cat mai mult, sa crestem in permanenta, sa aducem cat mai multe inovatii si sa satisfacem nevoile atat viitorilor miri, cat si nevoile clientilor nostri pastrand un echilibru constant intre ei.

Principalele proiecte derulate in acest moment sunt:
-Targurile Ghidul Miresei - www.targulghidulmiresei.ro
-Revista si Catalogul Ghidul Miresei www.catalogulmiresei.ro
-Comunitatile online de pe www.ghidulmiresei.ro si de pe pagina de facebook Ghidul Miresei: https://www.facebook.com/ghidul.miresei, unele dintre cele mai numeroase comunitati de mirese din Romania.

CERINTE

studenti in ani terminali