Maistru croitor/operator masini de cusut

DANCOFF SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta maistru croitor/operator masini de cusut diverse modele

CERINTE

Sa stie sa croiasca si sa coasa dupa tiparele si dupa cerinte clientilor,disponibilitatea de a invata/asista alte persoane dornice sa invete sa coasa pentru fluidizarea productiei de haine.
Cunoasterea tuturor etapelor de fabricatie.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant,bonuri valorice+transport.
Program Full time s-au Part time.

DANCOFF SRL s-a specializat in decursul ultimilor sasei ani in designul de produse de imbracaminte jeans ,casual,sport,precum si al incaltamintei casual si sport.
Brand-ul Protonic se adreseaza consumatorului de masa care frecventeaza hipermarket-uri sau cash&carry de pe intreg teritoriul Romaniei.
DANCOFF SRL continua sa isi dezvolte si sa isi diversifice in fiecare an colectia pe gamele de produse pentru barbati, femei si copii.
Sediul firmei se afla in Com.Snagov,jud.Ilfov.