Maistru Croitor

Studiourile Media PRO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza realizarea programului de productie (constructie tipar, croit, urmarirea executiei, probe, eventuale corecturi, CTC);
Realizeaza programul de productie, pe sortimente si la termenele stabilite;
Organizeaza fiecare loc de munca si pregateste conditiile de fabricatie;
Realizeaza tiparul dupa schita sau model, incadreaza si croieste produsul;
Stabileste consumul de materii prime si furnituri pe produs/lot si timpii de executie pe etape;
Organizeaza aprovizionarea pe fiecare loc de munca cu materii prime, materiale si semifabricate si asigura cu desene, fise tehnologice si alte documentatii tehnice, precum si cu dispozitivele necesare executarii si verificarii lucrarilor, operatiilor, produselor si serviciilor.

CERINTE

Experienta de minimum 3 ani in domeniul confectiilor unicat pentru femei;
Studii de specialitate.

MEDIAPRO STUDIOS SA este cel mai mare furnizor de facilitati si servicii pentru productia de entertainment din Romania (cinema, televiziune, productie publicitara video, evenimente) si una dintre cele mai importante destinatii din Estul Europei pentru casele de productie din intreaga lume. MediaPro Studios si MediaPro Pictures, operatorul sau de business, fac parte din Grupul MediaPro, cel mai mare consortiu media din Romania.

De la infiintare si pana astazi, pe platourile de la Buftea au fost turnate peste 600 de filme, atat productii romanesti, cat si internationale.