Maistru constructii

MAIRON HOLDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Supravegheaza normele tehnice,tehnologiile specifice la standardele de constructii.
Asigura efectuarea lucrarilor in conformitate cu specificatiile din planuri si schite si respectarea normelor de consum a materialelor.
Contribuie la estimarea detaliata a costurilor de materiale si a fortei de munca necesare realizarii proiectelor

CERINTE

Minim studii medii tehnice;
Capacitate de organizare, seriozitate

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, oportunitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unui grup dezvoltat la nivel national

Distributie si procesare produse metalurgice(tabla,profile,tevi,inox, oteluri speciale)fasonare otel beton din colaci si din bare, comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Cifra de afaceri in ultimul an fiscal: 20000000
- Provenienta capital: Romanesc
- Actionariat: Diverse
- Numar de angajati: 200
- Alte informatii: Certificare ISO 9001/2000;ISO 14001;OHSAS 18001