Magazioner

Electro-Total

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Primeste materialele care se aprovizioneaza, verifica cantitatile indicate in documentele care le insotesc si controleaza cat este posibil calitatea acestora. Raspunde de depozitarea lor in bune conditiuni pentru a se evita degradarea respectandu-se si normele de protectia muncii si PSI .
2. Asigura integritatea tuturor materialelor,
3. Intocmeste bonurilor de materiale si le furnizeaza in functie de solicitari.
4. Periodic, face situatia stocurilor si verifica daca acestea corespund cu ceea ce se afla in magazie.
5. Materialele vor fi predate numai in baza bonurilor de materiale
6. Deschide fisele de inventar personal, pe care le tine la zi cu toate modificarile aparute. In acestea sunt trecute sculele ce raman pe timp mai indelungat la executantii nominalizati de seful compartimentului.
7. Distribuie echipamentul de protectia muncii si tine evidenta acestuia.
8. Semneaza fisele de lichidare a celor ce parasesc firma, numai dupa o atenta verificare a inventarelor personale si a bonurilor
9. Indeplineste orice dispozitie data de sefii ierarhici superiori .

CERINTE

Absolvent studii medii
Experienta pe un post similar
Permis de conducere cat B.
Prezenta agreabila, serios, punctual si harnic;
Atitudine pozitiva, optimist, dispus sa invete;
Cunoscator al pachetului Office (Word, Excel, Outlook);
Adaptabilitate si lucru in echipa;

BENEFICII OFERITE

Salariu, bonuri de masa, telefon de serviciu si alte bonusuri.

ELECTRO-TOTAL este o societate comerciala cu capital privat fondata in 1991, avand ca domeniu de activitate automatizarile industriale. De-a lungul acestei perioade, ELECTRO-TOTAL s-a impus ca unul dintre cei mai importanti integratori de sistem si distribuitori de echipamente de automatizare din Romania.