Magazioner

Camusat Rom Telecomunicatii

Job expirat

RESPONSABILITATI

Functia postului

Pentru a sprijini cresterea activitatii la nivel local si international, cautam un Magazioner pentru depozitul din Balotesti. Persoana potrivita va avea bune abilitati de operare PC si cunostinte despre procedurile de receptie a marfii si documentele necesare

Responsabilitati:

• Verifica materialele si produsele livrate pentru a stabili daca ele sunt corespunzatoare din punct de vedere calitativ si cantitativ;
• Participa la operatiile de incarcare descarcare a marfii;
• Cunoaste cerintele privind calitatea materialelor/produselor receptionate si de asemenea procedurile de aprovizionare, receptie, identificare, transport, ale materialelor;
• Elaboreaza un document care sa prezinte daca materialul este conform sau neconform pentru receptie si intocmeste Proces Verbal de constatare deficiente;
• Receptioneaza marfa: o cantareste, o masoara, verifica daca are declaratia de conformitate (certificat de calitate), daca s-a deteriorat in timpul transportului, etc.
• Intocmeste un Proces Verbal de constatare;
• Mentine si efectueaza curatenia la locul de munca (echipamentele de munca pe care le folosesc, caile de acces si evacuare);
• Depoziteaza deseurile rezultate din procesul de munca in locuri special amenajate.

CERINTE

• Studii medii;
• Experienta in lucrul cu stocuri de articole tehnice (sau specifice industriei telecomunicatiilor);
• Abilitati utilizare PC.
• Atestat de operare motostivuitor – reprezinta un avantaj;
• Intelegerea limbii Engleze – unele documente insotitoare vor fi in engleza;
• Seriozitate, simt dezvoltat al organizarii;
• Respect pentru norme si proceduri de lucru;
• Atenţie acordata detaliilor;
• Persoana capabila sa lucreze atat in echipa cat si individual;
• Precizie si rigoare in munca realizata;

BENEFICII OFERITE

• Salariu motivant
• Bonusuri de performanta
• Oportunitatea de a lucra in proiecte industriale majore, inovatoare
• Cariera si oportunitati de dezvoltare pe baza de performanta
• Pachet de beneficii (asigurare medicala, transport gratuit s.a.)

Contactati-ne

Informatii suplimentare cu privire la aceasta pozitie sunt disponibile la Departamentul de Resurse Umane, la email icoler@camusat.com.

Se asigura confidentialitatea totala a tuturor cererilor. Va rugam sa retineti ca numai candidatii preselectati vor fi contactati.

Pentru mai multe informatii, va rugam sa vizitati pagina noastra de cariere: http://www.camusat.com/en/careers/

Camusat este o companie multinationala cu prezenta in peste 45 de tari si cu peste 2000 de angajati. Din anii ‘40 compania a crescut si a dezvoltat 5 linii de business, cum ar fi: constructiile de site-uri de telecomunicatii, instalare si punere in functiune echipamente radio, proiectare si instalare sisteme de alimentare alternative cu energie regenerabila si hibrida, instalare si mentenanta de retele de fibra optica si servicii de monitorizare si gestionare ale echipamentelor montate la nivel mondial.