Magazioner

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
Evidenta sculelor, materialelor, echipamentelor de protectie, fizic, scriptic si pe PC (program SAGA);
Preda/ia in primire scule, materiale, face bonuri de consum pe proiecte;
Aprovizionare cu scule, materiale, etc;
Tine legatura cu furnizorii de scule si materiale, face comenzi de aprovizionare, aprovizioneaza efectiv, introduce in gestiune, etc.
Se ingrijejste ca sculele din dotare sa fie functionale (tine legatua cu firmele de reparatii, se deplaseaza cu acestea la service etc.);
Livreaza rapoarte de stocuri la cerere si alte situatii.

CERINTE

Experienta pe o pozitie similara- reprezinta avantaj;
Cunostinte operare PC, MS Office;
Cunoaste programe de gestiune (avantaj program SAGA);
Carnet auto ctg B si disponibilitate sa conduca duba 3,5 t;
Flexibilitate la program prelungit, in functie de necesitatile firmei.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Salariul este discutabil, intre 1500-1700 lei net, in functie de experienta si flexibilitate la program prelungit;
Contract de munca full time, perioada nedeterminata;
Locatie depozit- sector 1, Bucuresti.

Detalii: 0737 163 162

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.