MAGAZINER

VEL PITAR SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea firmei:

Vel Pitar, companie romaneasca aflata intre primele cinci din industria alimentara, desfasoara activitati la nivel national prin cele 11 puncte de productie. Cu o cifra de afaceri prognozata la 85 mil. USD pentru anul 2004 suntem prezenti pe segmentele: morarit, panificatie, biscuiti, napolitane, paste fainoase si vanzare cu amanuntul.

In spatele acestor cifre avem o organizatie ce cuprinde 5 000 de angajati, orientata catre profesionisti concentrati pe obtinerea de rezultate. Incurajam initiativa personala furnizand oportunitati deosebite de invatare si crestere, intr-un mediu ce recompenseaza performanta individuala si cautam persoane ce pot tine pasul cu schimbarile rapide ale mediului de afaceri romanesc.

Mai multe detalii pe www.velpitar.ro .

Compania Vel Pitar angajeaza:

MAGAZINER

Descrierea postului:
- receptionarea produselor si intocmirea corecta a rapoartelor de gestiune
- livrarea produselor catre distribuitori sau alti beneficiari
- receptionarea ambalajelor de la distribuitori sau alti clienti
- respectarea procedurilor si normelor interne ale firmei pentru aceasta activitate

Cerinte:
- minim liceul (bacalaureat)
- vechime minima de 3 ani in activitatea de magaziner (pe cartea de munca)
- cunostinte medii de operare PC
- activitatea se desfasoara in 3 schimburi

Daca va considerati candidatul/a potrivit pentru acest post, va rugam sa trimiteti un CV si o scrisoare de intentie la fax: 021/461.09.68 sau pe e-mail: hr@velpitar.ro, p?na la data 31.03.2005, cu mentiunea Ref: DEP/MAG.