Magazin Online Parfumuri de Lux - Angajam Asistent/a Magazin Online

SC DELIGHT SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- actualizarea datelor si a produselor din magazinul online;
- suport telefonic oferit clientilor si preluarea comenzilor;
- redactarea de continut informativ si publicitar pe pagina de Facebook si blog-ul magazinului;
- procesarea si expedierea comenzilor.

CERINTE

- pasiune pentru zona de beauty, produse de lux si parfumuri;
- rapiditate in operare si introducere date, navigare internet;
- cunostiinte medii internet, online, office;
- tanar/tanara, serios, cuminte, punctual, dedicat si dornic sa invete si sa evolueze ca si pozitie in timp;
Reprezinta un avantaj abilitatea de buna comunicare si cunoasterea limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

Experienta in redactarea articolelor sau a textelor (promotionale, comunicate de presa, diverse articole, texte .. etc.) reprezinta un avantaj.
Oferim:
- job stabil si posibilitatea de a lucra intr-un mediu tanar in care te poti dezolta;
- salariu fix, contract de munca;

Companie ce activeaza pe piata online din Romania din 2006 si administreaza diverse proiect.e