Magazin online angajeaza administrator site

Gold Abacus SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti STUDENT sau esti doar in cautarea unui job prin intermediul caruia sa capeti experienta si nu numai?
**Stii BINE LIMBA ROMANA **si iti place sa lucrezi pe internet?
Avem pentru tine postul ideal.
Noi suntem o companie ce avem mai multe magazine online pe diverse domenii (cadouri, imbracaminte etc)
Suntem un colectiv tanar si dinamic si, cu siguranta, ti-ar placea sa fii in echipa noastra.

CERINTE

Ce trebuie sa faci tu:

Aproape tot ce tine de administrarea unui site:

-raspunzi la telefon si dai informatii clientilor sau preiei comenzi,

-inserezi produse in site (mare parte a timpului)

-scrii descrieri pentru produse,

-scrii articole pentru diverse bloguri

-postezi pe facebook

-alte activitati ce tin de magazinele online

-ajuti la realizarea fotografiilor de produs

Programul este de la 9.30 la 18.30 iar salariul oferit este de 1200 lei net.

***ATENTIE!! Sediul se afla in localitatea Voluntari, dupa podul de la Europa. Se ajunge cu tramvaiul de la Obor pana la capat si se trece podul.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie ce detine mai multe magazine online.