LUCRATORI COMERCIALI - Bucuresti & Voluntari

Praktiker Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

DACA...

- Iti place sa lucrezi in comert
- Esti entuziasmat cand stii ca ai reusit sa contribui in mod direct la satisfactia clientului
- Te consideri parte dintr-o echipa in care ajuti si esti ajutat

...ATUNCI

Esti candidatul ideal pentru pozitia de LUCRATOR COMERCIAL

BENEFICII OFERITE

Pentru magazinul Praktiker Voluntari transportul este asigurat de catre companie!

Apreciere, Respect si Recunoastere intr-o companie internationala.
Praktiker Romania, companie a Grupului German Praktiker, continua expansiunea! Unul din liderii europeni in domeniul DIY, Grupul German Praktiker detine 350 de magazine si peste 20.000 de angajati in 8 tari.
Avem nevoie de TINE, in aceasta mare echipa, daca esti o persoana deschisa, flexibila, motivata si dornica sa faca fata provocarilor, hotarata si experimentata.
Praktiker Romania, companie a Grupului German Praktiker, continua expansiunea! Unul dintre liderii europeni in domeniul DIY, Grupul German Praktiker detine 350 de magazine si peste 20.000 de angajati in 8 tari.