LUCRATORI COMERCIALI

ESSA SALES & DISTRIBUTION

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam LUCRATORI COMERCIALI pentru cele mai mari retele de HYPERMARKET din Romania.

Avem nevoie de persoane muncitoare, serioase, cu spirit de echipa, atat femei cat si barbati.

Calitati:
Studii medii;
Experienta anterioara in comert constituie avantaj;
Orientare si deschidere catre client;
Responsabilitate si seriozitate;
Flexibilitate si spirit de echipa.

CERINTE

Responsabilitati lucrator comercial:
- urmareste datele de valabilitate ale produselor si face rotatia la raft a produselor;
- îndeparteaza de la raft produsele deteriorate sau care nu respecta standardele;
- participa la actiunile comerciale din magazin;
- raspunde solicitarilor clientilor cu privire la informatii despre produse, preturi, mod de cântarire;
- asigura curatenia magazinului (inclusiv echipamente si utilaje) si a anexelor.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
-Contract de munca pe perioada NEDETERMINATA;
-Program de lucru de 4/6/8 ore/zi;
-Activitate de LUNI pana VINERI;
-Salariu fix + bonusuri, in functie de realizari.

In cei peste 18 ani de activitate am invatat ca partenerii nostri au nevoie simplitate si coerenta.
De aceea am ajuns sa implementam servicii inegrate de trade marketing & sales, acoperind astfel intregul circuit al produsului finit, de la momentul iesirii lui din depozitul partenerului pana la iesirea din magazin, in cosul consumatorului final.

Clientului ii este usor sa discute cu aceeasi agentiei, intr-un flow corent, despre:

- servicii de infolieri/impachetari in depozit partener;
- servicii de receptie marfa in magazine;
- servicii de merchandising/GOP/plasari speciale in magazine;
- servicii de promovare/consultanta in magazine;
- servicii de vanzare in magazin (casieri, lucratori comerciali) etc;