Lucrator polivalent – Cora Urban

SC Romania Hypermarche SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cora caută colegi aflați la început de carieră, motivați să se dezvolte într-un mediu competitiv!

CERINTE

Ce ai de făcut: te asiguri de prezența și semnalizarea produselor la raft, încasezi contravaloarea produselor, închizi și/sau deschizi magazinul pe schimbul tău.

BENEFICII OFERITE

Îți oferim:
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată
Program de lucru în schimburi, 8 ore/zi, 5 zile / săptămână (inclusiv în weekend-uri)
Program de lucru part time
Formare profesională la locul de munca
Prime variabile
Posibilitatea obținerii unui bonus de performanță

Postul este disponibil în locațiile din: Str. Tineretului nr. 17, Bulevardul Ion Mihalache nr. 40, Șoseaua Ștefan cel Mare nr. 56 - 58, Bulevardul Ghencea nr. 34, Bulevardul Liviu Rebreanu nr. 13.

Haide în echipa noastră! Trimite-ți CV-ul la: recrutare@cora.ro sau sună la 0758.013.417!

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaize. In prezent, in lume exista peste 70 de hipermarketuri Cora: in Franta, Belgia si Romania. In Romania, Cora a deschis pana in prezent 11 magazine. Compania noastra pune accentul pe calitatea serviciilor si a produselor oferite, prin urmare investeste in dezvoltarea angajatilor sai. Ii asteptam sa se alature echipei noastre pe toti cei care doresc sã-si construiascã o carierã, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitãti de promovare!