Lucrator polivalent – Cora Urban

SC Romania Hypermarche SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cora cauta colegi aflati la inceput de cariera, motivati sa se dezvolte intr-un mediu competitiv!

CERINTE

Ce ai de facut: te asiguri de prezenta si semnalizarea produselor la raft, incasezi contravaloarea produselor, inchizi si/sau deschizi magazinul pe schimbul tau.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe perioada nedeterminata
Program de lucru in schimburi, 8 ore/zi, 5 zile / saptamana (inclusiv in weekend-uri)
Program de lucru part time
Formare profesionala la locul de munca
Prime variabile
Posibilitatea obtinerii unui bonus de performanta

Postul este disponibil in locatiile din: Str. Tineretului nr. 17, B-dul. Ion Mihalache, nr. 40, Calea Mosilor, nr 284, Str. Lanariei, nr.90

Lantul de hipermarketuri Cora apartine grupului international Louis Delhaize. In prezent, in lume exista peste 70 de hipermarketuri Cora: in Franta, Belgia si Romania. In Romania, Cora a deschis pana in prezent 11 magazine. Compania noastra pune accentul pe calitatea serviciilor si a produselor oferite, prin urmare investeste in dezvoltarea angajatilor sai. Ii asteptam sa se alature echipei noastre pe toti cei care doresc sã-si construiascã o carierã, intr-un mediu de lucru profesionist, cu posibilitãti de promovare!