Lucrator instalatii electrice si sisteme de securitate

Depisto Star SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati
- realizeaza montajul traseelor de tubulatura, jgheaburi, cabluri
- monteaza si leaga corpuri de iluminat, prize, senzori, butoane, etc ...
- pune in functiune si testeaza echipamentele instalate
- realizeaza operatiuni de service/ mentenanta pentru instalatiile electrice/ de securitate

CERINTE

Cerinte minime
- permis de conducere categoria B
- minim studii medii (liceu, scoala profesionala)
- disponibilitate deplasari
- fire dinamica, responsabila
- atitudine spre a rezolva treburile

Reprezinta un avantaj
- experienta in domeniul sistemelor de securitate
- experienta in domeniul instalatiilor electrice
- certificare electrician/ tehnician sisteme de securitate
- AF/ IF pentru decontari salariale

BENEFICII OFERITE

Oferim
- oferta salariala in functie de cunostinte/ performante
- echipament adecvat
- posibilitate dezvoltare personala prin participare la cursuri de specializare
- posibilitate de avansare in cariera

Depisto - ne ocupam cu executia de lucrari de instalatii electrice - curenti tari si slabi, sisteme de securitate si protectie la incendiu (efractie, cctv, control acces, detectie incendiu, stingatoare, hidranti, etc ...) si mentenanta acestora.

Ne deplasam, lucram si avem santiere in curs in toata tara (RO)
Avem sediul in Gheorgheni - jud. Harghita, un punct de lucru in Bucuresti si unul in curs de deschidere la Brasov.